درمان ریزش مو با هیر فیلر

دکتر لیلا رحیمی

عضو انجمن آکادمی پوست آمریکا

هزینه هیر فیلر


جهت مشاوره و تخمین قیمت هیر فیلر با ما در تماس باشید

هیر فیلر چیست ؟

هیر فیلر ماده‌ای است که مستقیما می‌تواند به تقویت ریشه موها کمک کند و تنها روشی بوده که روی ساقه مو نیز موثر است و سبب درمان ریزش مو می‌شود. اگر موهایتان میریزد، با این روش درمان ریزش مو با هیر فیلر آشنا شوید.

فهرست مطالب

یکی از دغدغه هایی که امروزه در جامعه ما بسیار شایع شده است ریزش مو در بخش های جلویی سر می باشد، این ریزش حتی می تواند در کناره ها و وسط سر نیز رخ داده باشد. بهتر است قبل از آن که دچار ریزش های گسترده تر شود جلوی آن را گرفت. در ریزش مو نکته اصلی پیدا کردن علت ریزش بوده که با آزمایشات و تست های که پزشک معالج بعمل می آورد قابل تشخیص بوده و میتواند درمان های خاص هر بیماری با دارو های مناسب جهت درمان ریزش مو همراه بوده و یا در نهایت میتواند با کاشت مو قابل رفع می باشد. اما خیلی از اوقات کاشت مو راهکار مناسبی نبوده و ممکن است بعد از کاشت نیز ریزش ادامه یابد.

برخی از عواملی که باعث ریزش مو به صورت می شود می توان به استفاده ی مداوم از اتوی مو و سشوار، رنگ کردن مو و آلودگی های محیطی اشاره کرد. این عوامل باعث می شوند که موی شما نازک شود و در نهایت دچار ریزش شوید. اگر شما نیز از ریزش موهای خود رنج می برید و از کم پشت شدن آن ها ناراضی می باشید به سراغ استفاده از هیر فیلر بروید که راهکاری بسیار عالی در این مورد است. اما سؤال این است هیر فیلر چیست؟ مواد تشکیل دهنده هیرفیلر به موها آسیب می رسانند؟ چرا اصلاً باید از فیلر مو استفاده کنیم؟ در ادامه به تمامی سوالاتی که شما در ذهن دارید پاسخ داده می شود.

قبل از تزریق هیر فیلر و شروع جلسات کربوکسی تراپی
دو هفته بعد از تزریق هیر فیلر و شروع جلسات کربوکسی تراپی
 • مواد تشکیل دهنده و کاربرد هیرفیلر کدام اند؟

فیلر مو تماما به صورت ارگانیک می باشد و برای تغذیه، حفاظت و تقویت موهای شما طراحی شده است. مواد تشکیل دهنده ای که در این محصول به کار رفته است باعث پر شدن کانال فولیکول های مو خواهند شد و این امر باعث حفاظت از موی سر شما می شود. در طراحی این فیلر از مواد مختلفی استفاده شده است که این مواد عبارت اند از:

 • پپتیدها
 • Octa Peptide 11  یکی از پپتیدهایی که در این محصول استفاده شده است می باشد. این امر باعث می شود که کلاژن سازی در موهای شما افزایش پیدا کند و در نتیجه آن کیفیت پوست سر شما دو چندان خواهد شد.
 • Octa Peptide2 این پپتید وظیفه محافظت از موهای شما را در برابر آلودگی های محیطی مانند اشعه های مضر خورشید، استرس و اضطراب را بر عهده دارد
 • Deca Peptide 18 باعث تحریک پوست سر برای تولید سلول های فولیکولی مو و در نتیجه افزایش تراکم مو خواهد شد
 • Oligo Peptide 54باعث توقف ریزش مو و رویش موهای جدید میشود .
 • Deca Peptide 10 وظیفه این پپتید رساندن مواد مغذی و مورد نیاز سلول های پوستی و مو را بر عهده دارد
 • Oligo Peptide 54/71 این الیگو پپتیدها برای درمان ریزش مو می باشند.
 • هیالورونیک اسید

این اسیدی که شما در هیرفیلر مشاهده خواهید کرد باعث تحریک سلول های فیبروبلاست خواهد شد که در نتیجه آن رطوبت مو بصورت بلند مدت در ریشه و بخصوص در ساقه مو می شود. هدف اصلی این اسید افزایش اثر و ماندگاری طول اثر درمان می باشد

 • از دیگر مواد تشکیل دهنده در این هیرفیلر می توان به ویتامین های متنوعی مثل فسفات بافر سالین اشاره کرد.

 

هزینه هیر فیلر


جهت مشاوره و تخمین قیمت هیر فیلر با ما در تماس باشید

چرا از فیلر مو استفاده کنیم؟

فیلر مو به صورت کلی می تواند درمان شما را در سه فاز کامل کند با از بین رفتن این مشکل در افراد، اعتماد به نفس به آن ها برگردانده خواهد شد و زیبایی چهره آن ها نیز دو چندان می شود. در ادامه به برخی از ویژگی هایی که شما با استفاده از هیرفیلر مشاهده خواهید کرد را برای شما بازگو می کنیم.

پس از چهار هفته تزریق هیرفیلر و کربوکسی تراپی

تقویت ریشه موها و مراقبت از آن

ممکن است شما نیز از آن دسته افرادی باشید که به دلیل افزایش سن و تغییرات هورمونی در بدن خود شاهد کمرنگ تر شدن بافت موی خود شده باشید؛ این امر باعث می شود که موهای شما نازک تر از قبل حس شود. فیلر مو به دلیل داشتن ترکیب های مغذری که در مواد تشکیل دهنده خود دارد باعث بازسازی موهای شما می شود و آن ها را به صورت ریشه ای تقویت خواهد کرد.

این امر باعث آن می شود که موهای شما به مرور زمان پرتر شود و تاثیر مستقیمی نیز به اعتماد به نفس و زیبایی شما خواهد گذاشت. علاوه بر این موضوع موادی که در این فیلر وجود دارد باعث تقویت شدن به صورت کامل در موهای شما می شود و با مهار کردن رادیکال های آزاد مقاومت موهای شما را در برابر عوامل مختلفی که باعث آسیب رساندن به مو می شود را جلوگیری می کند.

 • رشد مجدد موها
 • خرید و استفاده از فیلر و باعث آن می شود که نواحی خالی که در سر خود مشاهده می کنید دوباره پر شوند. در حقیقت مواد مغذی که در تشکیلات این فیلر استفاده شده است ریشه ی موهای شما را به صورت کامل تقویت خواهد کرد تا موهای تازه رشد کنند. این امر باعث می شود که موهای شما به صورت کاملا طبیعی رشد کنند و اجازه این که موهای شما به صورت غیر یکنواخت و نامتقارن رشد کنند را به موهای شما نمی دهد و آن را به ورت کاملا طبیعی در خواهد آورد.

 • جلوگیری از ریزش مجدد و دوام نتایج

فیلر مو تنها زمانی که شما آن را استفاده می کنید تاثیرات خود را نشان نخواهد داد و تمامی این تاثیرات بعد از تمام شدن دوره درمانی شما با فیلر مو نیز مدت طولانی در ریشه موهای شما باقی خواهد ماند و باعث تقویت موهای شما می شود. در نتیجه خیال شما از بابت داشتن موهای همیشگی و زیبا کاملا راحت باشد و دیگر نیازی به دوره های درمانی دیگر نخواهید داشت. تاثیراتی که این فیلر مو باقی می گذارد همیشگی می باشد.

نحوه درمان ریزش مو با Hair Filler

بعد از استفاده و اتمام دوره درمانی با استفاده از فیلر مو، موی سر شما مواد فعال تقویت کننده را به ریشه های مو منتشر خواهد کرد و سپس به ریشه ها خواهد رسید. این مواد به صورت 24 ساعته ترکیبات مغذی فولیکول های مو را تامین خواهد کرد و بعد از هر بار تزریق این فیلر مو تا 2 هفته دوام دارند. فیلر مو در طولانی مدت باعث آن می شود که ریشه های موی شما در شرایط بهتری قرار گیرند و از آسیب رساندن به فولیکول ها نیز جلوگیری می کند.

فیلر مو علت اصلی که باعث ریزش مو شده است را که همان ضعف در ریشه ها و نازک شدن تار مو ها را هدف اصلی خود قرار می دهد تا افراد در کوتاه مدت شاهد رشد موهای خود باشند. فیلر مو دارای 7 ترکیب اصلی در مواد تشکیل دهنده خود می باشد که در ادامه هر یک از آن ها را باز می کنیم و خواص آن ها را به صورت کامل مورد بررسی قرار می دهیم

 • هیالورونیک اسید

این ماده باعث هیدراته شدن فولیکول های مو می شود که نتیجه آن حفظ رطوبت می باشد. این امر مانع شکننده شدن موها در هنگام شانه زدن و یا شانه زدن خواهد شد. هیالورونیک اسید موجود در فیلر مو باعث تحریک در فیبروبلاست ها می شود و شما را صاحب موهایی نرم و ابریشمی می کند.

 • اولیگو پپتید 54 (Oligo Peptid 54)

این ماده باعث جلوگیری از ریزش مو خواهد شد. این ترکیب باعث می شود که موهای شما دیگر نازک و شکننده باقی نماند و عواملی که باعث ریزش مو می شود را کاهش می دهد.

 • دکا پپتید 10 (Deca Peptid 10)

این ماده باعث این می شود که پوست سر و ریشه موهای شما را تغذیه خواهد کرد. این امر باعث این خواهد شد که خشکی پوست سر شما از بین می رود. این پپتید باعث حفظ خاصیت ارتجاعی پوست سر شما می شود و این امر باعث می شود که شما به راحتی بتوانید به موهای خود حالت دهید.

 • دکا پپتید 18 (Deca Peptid 18)

این پپتید باعث می شود که سلول های فولیکولی شما تحریک شود. این امر باعث می شود که ضخامت موهای شما بیشتر شود و از نازکی موهای شما جلوگیری کند. این پپتید علاوه بر این ویژگی ها باعث می شود که در نواحی خالی سر شما موهای تازه رشد کند.

 • اکتا پپتید 2 (Octa Peptid 2)

این ماده از موهای شما در برابر عواملی مانند اشعه مضر خورشید، استرس، عوامل خارجی و… محافظت خواهد کرد. در حقیقت این ماده یک لایه محافظتی در برابر ساقه های مو ایجاد می کند، این امر باعث می شود که اگر شما از وسایل آرایشی برقی که استفاده می کنید آسیب کمتری به موهای شما وارد شود.

 • اکتا پپتید 11 (Octa Pepetid 11)

این پپتید ریشه های موی شما را تحریک خواهد کرد که این امر باعث ایجاد کلاژن های جدید می شود. در نتیجه باعث نرمی و لطافت موهای شما خواهد شد. افزایش کلاژن موهای سر باعث ضخیم تر شدن موها می شود و به رشد مجدد موهای از دست رفته کمک شایانی خواهد کرد.

 • اولیگو پپتید 71 (Oligo Peptid 71)

این ماده از رنگ دانه های موهای شما محافظت خواهد کرد و از سفید شدن موهای شما جلوگیری می کند. همین امر باعث می شود که هنگام استفاده از فیلر مو جوانی به موهای شما هدیه داده می شود. این الیگو پپتید در کنار پپتید 54 باعث جلوگیری از ریزش موها خواهد شد.

 

نظرات و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان